I am a Lisbon based Photographer - Videographer. I do Special Event Photography -Videography, Short films, Promotion films for small/big companies. I can also be hired to take product photos, portrait shoots. Take a few minutes to browse my work..
Feel free to contact me for photo shoot requests and/or feedback...
Fotoğraf serüvenim dijital fotoğraf makinelerinin yaygınlaşmasıyla başlayarak ve dijital fotoğrafçılığın gelişimiyle paralel bir ilerleme gösterdi. İlk fotoğraf makinemle 2005 yılında tanıştım. İlk DSLR fotoğraf makinemi ise 2008 yılında aldım. Pahalı bir hobi olarak başlayan bu merak bana hala yeni ekipmanlar aldırmaya devam ediyor :)
Fotoğraf tutkuyla bağlı olduğum bir alan ve benim için kendimi aradığım bir yolculuk desem yanlış olmaz. Fotoğraf alanında yeni şeyler denemek, yeni alanlar keşfetmek benim için büyük bir zevk. Kusursuzluğa verdiğim önem ve mükemmeliyetçi yapım nedeniyle, fotoğrafın çekim öncesi, çekim ve çekim sonrası süreçlerinde planlı ve kusursuz bir iş çıkarmaya gayret ederim. Çoğunlukla doğa, manzara ve porte fotoğrafları çekiyorum. İş talepleri doğrultusunda ürün fotoğrafları da çekiyorum.
Timelapse ve astrofotoğrafçılık da ilgi alanlarım arasında ve ekipman tercihlerime yön vermekteler. 
Fotoğraf işleme alanında da hatırı sayılır bir tecrübeye sahibim. Photoshop ve Lightroom'u günümüz fotoğrafçılığının karanlık odaları olarak değerlendiriyorum, her ikisinde de uzman seviyesinde tecrübeye sahibim.
Fotoğrafa ek olarak kısa film, havadan çekim ve klip çalışmaları da (Çekim öncesi ve montaj aşamaları dahil) yapıyorum.
Çekim istekleri (fotoğraf, video, timelapse, havadan çekim), fotoğraf baskısı ve geribildirim için benimle iletişime geçebilirsiniz, ışığınız bol olsun..
Back to Top